Lavicka: Brakuje nam jakości, pewności siebie i walki

sports news

Trener Śląska Wrocław Vitezslav Lavicka przed meczem ligowym z Górnikiem Zabrze przyznał, że liczy na wsparcie kibiców w trudnych dla zespołu chwilach.

– Wiemy, że kibice są zdenerwowani, mocno zaniepokojeni. Mamy nadzieję, że dadzą nam wsparcie i pomogą wygrywać powiedział Vitezslav Lavicka, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

Czech zdefiniował również największe problemu swojej drużyny.

– Brakuje nam w ostatnich meczach jakości na boisku, pewności siebie, większej walki o dobry wynik. Brak lidera to jeden z naszych problemów – przyznał trener Śląska.

– Ale mamy doświadczonych zawodników, jak Robak, Mączyński, Pawelec, Celeban. Widzę w treningu, że dają wsparcie drużynie, zwłaszcza młodym piłkarzom – dodał szkoleniowiec.

(za:slaskwroclaw.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.