Lavicka: ŁKS gra dobrą piłkę, czekas nas trudny mecz

sports news

Vitezlsav Lavicka, trener Śląska Wrocław przed spotkaniem z ŁKS-em Łódź powiedział, że spodziewa się trudnego meczu. Docenił grę beniaminka PKO Ekstraklasy.

– ŁKS to nowy zespół w Ekstraklasie, ale pokazują dobrą piłkę, chcą dominować, prowadzić grę. I mają w drużynie indywidualności. Będzie to trudny mecz – powiedział Vitezlsav Lavicka, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– Wiemy, że grali bardzo dobre mecze u siebie, ale również takie, które pokazały, że można ich pokonać. Mamy do nich szacunek, wiemy, że beniaminkowie mają w sobie mnóstwo ambicji – dodał szkoleniowiec.

– W gronie zawodników, którzy nie są gotowi jest Łyszczarz, Celeban, Radecki i Marković. Filip nie jest gotowy, potrzebuje czasu. On bardzo chce, jest w nim wielka ochota na grę, ale rozmawialiśmy ze sztabem medycznym i wiemy, że potrzebuje przestrzeni, czasu, by wyleczyć uraz i powrócić do treningu. Jest z nim podobna sytuacja jak z Radeckim, również problemem jest mięsień przywodziciela – przedstawił sytuację kadrową swojego zespołu Lavicka.

(za:slaskwroclaw.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.