Lavicka: Piast jest teraz większym wyzwaniem

sports news

– Nastroje w naszej drużynie po wygranych derbach są bardzo dobre – zapewnia Vitezslav Lavicka w rozmowie z oficjalnym serwisem Śląska Wrocław.

Dwukrotni mistrzowie Polski w najbliższy piątek zagrają na wyjeździe z Piastem Gliwice, który aktualnie jest na czwartym miejscu w tabeli LOTTO Ekstraklasy.

– Staraliśmy się jak najlepiej zregenerować po ostatnim spotkaniu. Wiemy, że przed nami mecze z drużynami z góry tabeli, ale doświadczenie nauczyło mnie i staram się to również przekazywać drużynie, że najważniejszym meczem jest ten najbliższy – stwierdził Czech.

– Koncentrujemy się na meczu z Piastem, w taki sposób, by nawiązać do poprzedniego zwycięskiego pojedynku. Zdajemy sobie sprawę, że Piast ma dobrą drużyną i nie przez przypadek znajduje się w tabeli tak wysoko. Zespół prowadzi bardzo dobry trener i u siebie rzadko traci punkty. Tym bardziej jest to dla nas większe wyzwanie – podkreślił opiekun dwukrotnych mistrzów Polski.

– Jestem typem trenera, który nie boi się wprowadzać zmian, ale muszą być one sensowne. W kadrze mamy ponad dwudziestu zawodników plus bramkarze i na treningu widzę zdrową rywalizację miedzy nimi. Mam dobre odczucia, że piłkarze, którzy nie grają, swoją postawą wywierają presje na swoich kolegach, żeby również otrzymać szansę na grę. Taka rywalizacja sprawia, że zespół gra coraz lepiej – podsumował Lavicka.

(za slaskwroclaw.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.