Lavicka: Popełniliśmy za dużo błędów indywidualnych

sports news

Trener Śląska Wrocław Vitezslav Lavicka przyznał po przegranym meczu z Piast Gliwice 0:2, że w zespole rywali było widać było więcej jakości, a jego podopieczni popełnili dużo błędów.

– Gratulacje dla gospodarzy. Nam się nie powiodło. To był mecz z wymagającym rywalem, a na samym początku łatwo straciliśmy bramkę. Po stronie gospodarzy była większa jakość, którzy dodatkowo byli od nas szybsi – powiedział Vitezslav Lavicka, cytowany na oficjalnej stronie Piasta.

– Ponadto przy straconych bramkach było dużo błędów indywidualnych – dodał opiekun Śląska Wrocław.

Czech zauważył, że w końcówce spotkania wrocławianie mieli swoje szanse, ale żadnej nie wykorzystali.

– W drugiej połowie staraliśmy się wprowadzić nowych zawodników, którzy mieli zmienić obraz meczu. Niestety straciliśmy drugą bramkę i ta gra w dalszym ciągu nie układała się tak, jakbyśmy tego chcieli. Jeżeli mam szukać plusów, to w końcówce spotkania, dzięki zmianom zaczęliśmy „coś pokazywać”. Udało nam się skonstruować kilka akcji. Szkoda tylko, że nie zdobyliśmy choćby bramki kontaktowej – podsumował Lavicka.

(za:piast-gliwice.eu).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.