Lavicka: Trudniej rozszyfrować drużynę, która ma nowego trenera

sports news

Vitezslav Lavicka, trener Śląska Wrocław przed spotkaniem z Wisłą Krakó zwrócił uwagę, że trudniej jest rozszyfrować rywala, który ma nowego szkoleniowca.

– Za nami dwa tygodnie dobrych treningów. Jesteśmy w pełni skoncentrowani na meczu z Wisłą. Analizujemy ich, choć nieco trudniej rozszyfrować drużynę, która ma nowego trenera. Dla Wisły to będzie z pewnością pozytywny impuls – powiedział Vitezslav Lavicka.

– Nie można myśleć o tym, że Wisła zamyka tabelę, że przegrała kilka kolejnych spotkań. To nie jest kierunek, w którym chcemy iść. Liga pokazuje, że drużyny są blisko, wyrównane – dodał Czech.
– Chcemy podejść do tego meczu tak, jak w przeszłości.

Skoncentrowani i zaangażowani. Musimy pokazać zbalansowaną grę, kompaktową i agresywną w defensywie. Wiemy, kiedy możemy zrobić wysoki pressing, kiedy niski, średni – zapowiedział Lavicka.

(za: Śląsk Wrocław).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.