Lazaar i Aarons przenieśli się z Newcastle do Sheffield

sports news

Achraf Lazaar dokończy sezon jako zawodnik Sheffield Wednesday – poinformowało Newcastle United na swojej oficjalnej stronie.

„Sroki” zdecydowały się wypożyczyć siedemnastokrotnego reprezentanta Maroka na sześć miesięcy. Na podobnych warunkach „Sowy” zasilił Rolando Aarons.

27-letni Lazaar jest lewym obrońcą i zaliczył dotychczas dziewięć spotkań w koszulce czterokrotnych mistrzów Anglii. Jesienią grał na wypożyczeniu w Benevento Calcio. Wcześniej bronił również barw US Palermo i Varese Calcio.

Cztery lata młodszy Aarons jest skrzydłowym i zaliczył w koszulce „Srok” jedenaście spotkań. Wcześniej był wypożyczany również do Slovana Liberec i Hellasu Werona. Na swoim koncie ma pięć występów w młodzieżowej reprezentacji Anglii. Zdobył w nich dwie bramki.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.