Lech Poznań – Jagiellonia Białystok – Typy Ekstraklasa

Typy Ekstraklasa

Typy na mecz Lech Poznań – Jagiellonia Białystok, czyli drugie spotkanie dziewiątej kolejki Ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Lech po ośmiu kolejkach ma na koncie jedenaście punktów, co daje mu w tej chwili ósme miejsce w tabeli. Jagiellonia ma o cztery “oczka” więcej i plasuje się na czwartej pozycji w zestawieniu.

Typujemy, że w tym meczu padną przynajmniej trzy gole. Zaglądamy do naszego systemu statystyk i sprawdzamy ile pada bramek w domowym meczach Lecha w piątkowe wieczory.

Typy na dziś

System zwrócił nam pięć takich pojedynków, w których średnio padało aż 3.2 gola na mecz. W czterech z nich kibice widzieli więcej niż dwa trafienia. Zerknijmy teraz jak Jagiellonia wypada na wyjazdach w piątkowe popołudnia.

Typy na dziś

Tutaj otrzymujemy odwrotną tendencję, bo średnio padały tylko 2.57 bramki, a w trzech z pięciu takich potyczek pokrywano linię 2.5 gola.

Sprawdzimy jeszcze ile goli pada w piątkowych spotkaniach, które sędziuje Tomasz Musiał. System zwrócił nam jedno spotkanie, w którym padło aż pięć goli.

W związku z tym stawiamy, że w meczu Lecha z Jagiellonią padną przynajmniej trzy bramki.

Lech Poznań – Jagiellonia Białystok, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.77.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…