Lech Poznań – Piast Gliwice – Typy Ekstraklasa

Typy Ekstraklasa

Typy na mecz Lech Poznań – Piast Gliwice, czyli drugie spotkanie, szesnastej kolejki Ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Lech po piętnastu kolejkach zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli z dorobkiem dwudziestu punktów. Piast ma osiem „oczek” więcej, co daje mu pozycję wicelidera.

My typujemy, że w tym spotkaniu padną więcej niż dwie bramki. Zaglądamy do naszego systemu statystyk i sprawdzamy ile goli pada w Poznaniu w piątkowe popołudnia.

Lech Poznań - Piast Gliwice

Widzimy tutaj wyraźną tendencję overową. W siedmiu meczach padały średnio trzy bramki na mecz i w aż pięciu z nich była pokrywana linia 2.5 gola. Zobaczmy jeszcze na liczbę bramek w piątkowych i wyjazdowych meczach Piasta.

Lech Poznań - Piast Gliwice

Tutaj również otrzymujemy średnią trzech goli na mecz i w czterech z sześciu takich meczów kibice oglądali przynajmniej trzy gole.

W związku z tym stawiamy, że w meczu Lech z Piastem zobaczymy przynajmniej trzy trafienia.

Lech Poznań – Piast Gliwice, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.81.

Zobacz płatne typy z gwarancją.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Lech Poznań - Piast Gliwice

Lech Poznań – Piast Gliwice – transmisja

Mecz Lecha z Piastem pokaże jak zawsze Canal+Sport.

Lech Poznań – Piast Gliwice – pogoda

Jutro w porze meczu z Poznaniu będzie 8°C i dość mocny wiatr, bo 20 km/h.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.