Leeds ukarane za szpiegostwo sztabu Bielsy

sports news

Leeds United zostało ukarane finansowo za szpiegostwo, do którego przyznał się trener Marcelo Bielsa. Klub, którego zawodnikiem jest Mateusz Klich musi zapłacić ponad 220 tysięcy euro.

Argentyński szkoleniowiec przyznał, że wysyłał jednego ze swoich współpracowników, by obserwował treningi rywali w tygodniu poprzedzającym mecz. Dodał, że tak samo robił wcześniej, pracując w innych krajach.

To jednak nie przekonało spółki zarządzającej rozgrywkami. Bielsa został oskarżony o działanie w złym kierunku, przeciwko „dobrej wierze” innych drużyn. Leeds United w ramach nałożonej kary musi zapłacić ponad 220 tysięcy euro.

Opracowane zostanie również nowe prawo, zapobiegające takiej sytuacji. Na jego podstawie przedstawiciele drużyn nie będą mogli oglądać zajęć rywali na 72 godziny przed meczem.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.