Legia wyjechała do Legnicy piętrowym autobusem

sports news

Piłkarze Legii Warszawa, rozegrają we wtorek pierwszy mecz, po zawieszeniu wszystkich rozgrywek z powodu pandemii.

W ćwierćfinale Pucharu Polski, legioniści zmierzą się na wyjeździe z Miedzią Legnica. Początek rywalizacji zaplanowano na godz. 20:10.

O przygotowaniach do wyjazdu, w nowych okolicznościach sanitarnych opowiedział kierownik pierwszego zespołu Konrad Paśniewski.

– Przygotowania do meczu różnią się tym, że musimy spełnić wymagania, które są nam narzucone przez Rząd, PZPN i Ekstraklasę SA. Poza tym nic się nie zmienia, bo my zawsze przykładamy dużą uwagę do tego, aby od momentu wyjazdu z Łazienkowskiej, do powrotu na nasz stadion, zawodnicy mieli zapewniony odpowiedni komfort i standard.

– W przypadku wyjazdu do Legnicy, jedziemy jednym autokarem. Zalecenia są takie, aby zachować odpowiednie odstępy między pasażerami. Nasz, legiony autokar jest przygotowany na 35 miejsc i tych kryteriów nie spełnia. Dlatego, aby nie jechać dwoma autokarami, co w przypadku drużyny nie jest praktykowane, jedziemy autokarem piętrowym. Mamy do dyspozycji aż 80 miejsc i spełnimy tym samym wszelkie wymagania.

– W samym hotelu zajmujemy na wyłączność dwa piętra. Wszyscy śpią w pokojach jednoosobowych, ale zakładam, że niebawem wrócimy do tego, co było wcześniej. Piłkarze wolą mieszkać w pokoju parami, bo jeden drugiego budzi, mają z kim porozmawiać, przypominają sobie, że trzeba wyjść na posiłek, czy na rozruch.

– Wcześniej, przed całą drużyną, do hotelu wyjeżdża nasz szef kuchni, który przygotowuje wszystkie posiłki. Zabieramy ze sobą dużo płynów antybakteryjnych, zarówno do autobusu, jak i hotelu. Na miejscu nie będziemy korzystali z obsługi hotelowej, czyli pokoje nie będą sprzątane. Będziemy tam tylko dwie doby, ale wszystkie niezbędne rzeczy, typu ręczniki, czy kosmetyki będą stały na korytarzach i piłkarze będą mogli samemu je wymieniać.

Fot. Legia.com

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.