Leicester zapłaciło Celtikowi za trenera 9 milionów funtów

sports news

Jak poinformował dzienik „The Telegraph” Leicester City zapłaciło Celitkowi FC 9 milionów funtów za przejście trenera Brendana Rodgera do zespołu „Lisów”.

Szkocki klub przewidział taką sytuację i już przy podpisywaniu umowy ze szkoleniowcem. W kontrakcie zawarto odpowiedni zapis, który pozwalał Rodgersowi na wcześniejszą zmianę pracodawcy za kwotę 9 milionów funtów.

Włodarze Celtiku zrobili zatem doskonały interes zatrudniając 46-letniego szkoleniowca. Pod wodzą Rodgeras „The Bhoys” dwukrotnie wygrali ligę szkocką i dwa razy zdobyli krajowy puchar.

Na Celtic Park trenera z Irlandii Północnej zastąpił Neil Lennon.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.