Lekarz Stade de Reims popełnił samobójstwo

sports news

Bernard Gonzalez popełnił samobójstwo – poinformował w niedzielę wieczorem francuski dziennik „Le Parisien”.

60-latek był klubowym lekarzem Stade de Reims, u którego zdiagnozowano wcześniej koronawirusa SARS-CoV-2. Zostawił list dla najbliższych, którego treści nie ujawniono.

– Mój prezes właśnie mnie poinformował. Bardzo trudno jest o tym rozmawiać. Jesteśmy w szoku. Nic więcej nie wiem. Nie mogę już dłużej o tym rozmawiać – wyznał David Guion, trener zespołu z Szampanii, który potwierdził również śmierć Bernarda Gonzaleza.

Stade de Reims zajmuje piąte miejsce w tabeli na dziesięć kolejek przed zakończeniem rozgrywek francuskiej Ligue 1.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.