Leonardo: Piątek chciał numer 9, ale musi na niego zapracować

sports news

Podczas oficjalnej prezentacji Krzysztofa Piątka jako nowego napastnika AC Milan głos zabrał również Leonardo. Dyrektor sportowy włoskiego klubu powiedział, że klub z San Siro potrzebuje ludzi, którzy chcą uczestniczyć w nowym projekcie.

Jednym z nich jest Krzysztof Piątek, który według Brazylijczyka ma odpowiedni charakter do włoskiego futbolu.

– Potrzebujemy zaangażowanych ludzi, którzy chcą uczestniczyć w naszym nowym projekcie – wytłumaczył Leonardo. Dodał, że decyzja o sprowadzeniu 24- letniego snajpera była konsultowana m.in. z trenerem Gennaro Gattuso.

Dyrektor sportowy wyjaśnił również dlaczego Piątek nie otrzymał numeru 9 na trykocie.

– Chciał od razu dostać numer 9 na koszulce, ale powiedzieliśmy, że musi na niego zapracować na boisku. Dlatego na starcie dostał numer 19 – wytłumaczył Leonardo.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.