Piątek: Gra w Milanie to wielka radość

sports news

Krzysztof Piątek został oficjalnie zaprezentowany jako nowy napastnik AC Milan. Polak podczas konferencji prasowej przyznał, że gra w klubie z San Siro była zawsze jego marzeniem.

Dziennikarze nawiązali do zdjęcia, które pojawiło się w ostatnich dniach w Interencie. Widać na nim polskiego snajpera z ręcznikiem Milanu.

– Gra w Milanie była od zawsze moim marzeniem, to wielka radość. Mam nadzieję, że pokaże wszystkie moje umiejętności – powiedział Krzysztof Piątek.

– Oczywiście chciałbym strzelać gole w każdym meczu, ale zobaczymy jak to będzie wygladać na boisku – dodał 24-letni napastnik.

Krzysztof Piątek przyznał również, że nie widzi problemu, aby występować w ataku z innym napastnikiem.

– Najważniesze, abyśmy wygrywali. Zrobię wszystko, aby AC Milan wrócił do Ligi Mistrzów – zapowiedział Polak.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.