Letniowski wrócił do treningów z Lechem

sports news

Juliusz Letniowski ponownie może trenować z drużyną Lecha Poznań – poinformował oficjalnie klub z PKO Ekstraklasy.

Pomocnik w ostatnim czasie zmagał się z kontuzjami.
Letniowski jest w Poznaniu od ośmiu miesięcy, ale wciąż czeka na debiut w barwach “Kolejorza”. Najpierw zimą nabawił się urazu na treningu. Podczas rehabilitacji pojawiły się komplikacje, które wydłużyły przerwę.

Na początku tego sezonu 21-latek również nie mógł ani grać, ani trenować z powodu kontuzji. Teraz jednak jest już zdrowy i chce rozegrać pierwszy mecz w Lechu.

– Były to trudne miesiące, wymazane z piłkarskiego życia. Pomimo że prognozy nie były zbyt optymistyczne, wszystko się ułożyło. Wróciłem i jestem gotowy udowodnić swoją wartość – powiedział Juliusz Letniowski na oficjalnej stronie poznańskiego klubu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Luksemburg – Litwa https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-luksemburg-litwa/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Dania – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-dania-francja-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Czechy – Portugalia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-czechy-portugalia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…