Modrić z powodu kontuzji nie zagra z Levante

sports news

Real Madryt w oficjalnym komunikacie poinformował, że Luka Modrić ma problem z mięśniem przywodziciela w prawej nodze. Nie wiadomo jak długo pomocnik będzie wyłączony z gry.

Chorwata na pewno zabraknie w najbliższym spotkaniu ligowym z Levante UD. Modrić nie zagrał także w drugiej ligowej kolejce, ponieważ na inaugurację otrzymał czerwoną kartkę.

34-latek w tym sezonie rozegrał dwa mecze i zanotował jedną asystę.

W barwach Realu przeciwko Levante ma zadebiutować natomiast Eden Hazard, który od początku rozgrywek również leczył uraz.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama