Lettieri: Gramy lepiej w obronie niż w ataku

sports news

Trener Korony Kielce Gino Lettieri przed meczem z Arką Gdynia najbardziej ubolewa nad ofensywną grą swojego zespołu. Spodziewa się spotkania pełnego walki.

– Jesteśmy dobrzy w defensywie, ale w ataku nie potrafimy sobie poradzić. Widać to było z Lechem, Zagłębiem czy w Płocku. Kiedy nie ma skuteczności, to nie ma bramek – powiedział Gino Lettieri, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– W tej fazie rozgrywek niestety nie jesteśmy w stanie popracować indywidualnie z napastnikami w kwestii skuteczności. Przez to nie dostaliśmy się do pierwszej ósemki, to jest naszym błędem – dodał szkoleniowiec.

Lettieri spodziewa się trudnego i pełnego walki spotkania z rywalem z Gdynii.

– Tacy rywale jak Arka Gdynia grają bardzo fizyczną piłkę. Musimy się na to przygotować – ocenił trener Korony.

(za:korona-kielce.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.