Załuska, Delew i Niepsuj żegnają się z Pogonią

sports news

Pogoń nie przedłuży kończących się po sezonie kontraktów z Łukaszem Załuską, Spasem Delewem i Davidem Niepsujem – poinformował szczeciński klub na swojej oficjalnej stronie.

– Podjęliśmy decyzję, że w kolejnych meczach szansę będzie otrzymywał Jakub Bursztyn – podkreślił Kosta Runjaic, trener „Portowców”.

– Zdecydowaliśmy też, że z klubem po sezonie pożegnają się Spas Delew i David Niepsuj – dodał niemiecki szkoleniowiec ekipy z Pomorza Zachodniego.

Załuska rozegrał 62 spotkania w granatowo-bordowych barwach. Reprezentant Bułgarii wystąpił w 78 meczach, w których strzelił dwanaście goli. Niepsuj natomiast rozegrał w Pogoni 45 spotkań, w których zdobył jedną bramkę.

(za pogonszczecin.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.