Lettieri: Nie było agresywności i zaangażowania

sports news

Trener Korony Kielce Gino Lettieri był mocno zawiedziony skutecznością swoich podopiecznych w niedzielnym meczu z Arką Gdynia, zakończonym zwycięstwem ekipy z Trójmiasta 2:0 w ramach 33. kolejki LOTTO Ekstraklasy.

– Brakuje mi słów. Mieliśmy tyle szans, żeby strzelić bramkę, ile wcześniej w całej rundzie. Po przeanalizowaniu statystyk po meczu, zanotowaliśmy siedem sytuacji stuprocentowych i kolejne trzy, z których też mogły paść bramki. Przeciwnik natomiast dwa razy strzelił na bramkę i zdobył dwa gole – wyznał Lettieri dla oficjalnej strony Korony.

– Przez całe 90 minut przeważaliśmy. Nie mieliśmy jednak skuteczności. Nie jestem w stanie powiedzieć dlaczego tak jest, że przy takim posiadaniu i przy tylu okazjach nie trafiamy do siatki. We wcześniejszej fazie sezonu wygrywaliśmy takie mecze bez problemu, teraz to się nie udaje. Nie jesteśmy gorszą drużyną, ale nie strzelamy bramek – podkreślił włoski szkoleniowiec.

– Uczulałem zawodników, że przy takim stanie murawy najlepiej jest piłkę po prostu wybijać, jeśli jest jakaś sytuacja zagrażająca stratą gola. Niestety niektórzy zawodnicy mieli inny pomysł na grę, dlatego tak to wyszło. Jestem najbardziej rozczarowany jedną rzeczą. Nie było tej stuprocentowej agresywności i zaangażowania. Wprawdzie graliśmy nieźle, ale brakowało ostatniej rzeczy, którą była bramka. To rozczarowujące, ale musimy patrzeć przed siebie na następne spotkania – dodał Gino Lettieri.

(za korona-kielce.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.