Zieliński: Wyszarpaliśmy to zwycięstwo Koronie z gardła

sports news

Trener Arki Gdynia Jacek Zieliński nie ukrywał ulgi po wygranej w Kielcach z Koroną 2:0 w meczu 33. kolejki grupy spadkowej LOTTO Ekstraklasy.

Zespół z Trójmiasta po drugim zwycięstwie z rzędu powiększył do trzech punktów przewagę nad otwierającym strefę spadkową Śląskiem Wrocław.

– Dla nas to bardzo szczęśliwe spotkanie. Przywozimy do Gdyni punkty z trudnego terenu, które są dla nas potrzebne jak tlen – wyznał Zieliński dla oficjalnego serwisu Korony.

– Spodziewałem się ciężkiego meczu. Warunki pogodowe sprowadziły jednak to spotkanie do przypadku. Skorzystaliśmy z tego przy pierwszej bramce. Było dużo sytuacji, ale trudno było grać – podkreślił opiekun zespołu z Trójmiasta.

– Cały czas mamy pod górę, bo cały czas ktoś wypada i mamy braki kadrowe. Chłopcy jednak podjęli rękawice. Cały czas żyjemy i walczymy. Nasza walka dopiero co się zaczęła. Gratuluję chłopakom, bo wyszarpaliśmy to zwycięstwo Koronie z gardła – podsumował Zieliński.

(za korona-kielce.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.