Lettieri: Nie mamy żadnego problemu z młodzieżą

sports news

Trener Korony Kielce Gino Lettieri zachowuje spokój przed zbliżającym się spotkaniem z Wisłą Kraków w ramach 35. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy.

Konfrontacja na obiekcie trzynastokrotnych mistrzów Polski prawdopodobnie zadecyduje o zwycięstwie w zmaganiach grupy spadkowej, co wiązać się będzie z dziewiątym miejscem na zakończenie sezonu.

– Nie sądzę, żeby piłkarzy w ogóle trzeba było motywować. Oni sami muszą poczuć się na tyle, aby zmazać ostatnią porażkę – wyznał Lettieri dla oficjalnego serwisu Korony.

– W bramce na pewno zagra Paweł Sokół. Nie będzie jednak kontuzjowanego Adnana Kovacevicia, a Maciej Górski wraca po kilku tygodniach bez treningów i też nie może być rozpatrywany – podkreślił włoski szkoleniowiec.

– Nie mamy żadnego problemu, aby stawiać na przykład na Arweładze, Sewerzyńskiego czy Sokoła, natomiast reszta nie jest jeszcze za bardzo dla nas dostępna. Z tyłu głowy mamy fakt, że druga drużyna nie zapewniła sobie jeszcze awansu – wyjaśnił Lettieri.

– Na tę chwilę nasi młodzi zawodnicy mają przede wszystkim pomóc rezerwom w awansie. W przyszłym sezonie na sto procent będziemy ich jednak brać pod uwagę – dodał włoski szkoleniowiec.

(za korona-kielce.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…