Lettieri: Nie odstajemy od przeciwników

sports news

Trener Korony Kielce Gino Lettieri zachowuje pokorę przed niedzielną konfrontacją w Zabrzu z Górnikiem w ramach szóstej kolejki PKO Ekstraklasy.

– Mikrocykl treningowy rozpoczęliśmy od pracy nad szybszym wyprowadzaniem piłki i rozgrywaniem. Widziałem Górnika w dwóch spotkaniach. W meczu z Rakowem gra zabrzan wyglądała źle, ale wygrali rywalizację. Z Jagiellonią natomiast przegrali, ale prezentowali się bardzo dobrze. To przykład jak nieobliczalna jest piłka nożna i polska liga – podkreślił Lettieri dla oficjalnego serwisu klubu z Kielc.

– W tym momencie kadra wygląda bardzo dobrze. Nie mamy problemów jeśli chodzi o braki zawodników. Milan Radin i Andres Lioi też będą mogli zagrać w niedzielę, ale na raczej nie od początku spotkania – ujawnił włoski szkoleniowiec Korony.

– Jeśli nasza postawa będzie wyglądała tak, jak po przerwie w meczu z Pogonią, to nie wywieziemy z Zabrza nawet punktu. Większość spotkań jest jednak na styku. Nie odstajemy od przeciwników. To bardziej kwestia mentalna – zaznaczył Lettieri.

– Nowi zawodnicy nie są w formie, bo w poprzednich klubach zazwyczaj nie grali dużo. Trzeba ich doprowadzić do pełnej dyspozycji. Nowe nabytki mogły też przeszacować nasza ligę. Myśleli, że jest tu mniej biegania i walki. Realia ją jednak inne. Jeśli porównamy polską ligę z czeską i słowacką, to jest ona o stopień wyżej – dodał Włoch.

(za korona-kielce.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Środa 19.02.
https://youtu.be/_oJKs4kbHFA
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #ucl

🎙🆕Podcast #kasujemy S01.E50 w Spotify.
https://open.spotify.com/episode/3tPUM2lMwJ9JahHN5uFcS8?si=PjgSVAHnTveYnKq2veHeBQ #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E50. w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=868582e0-faef-4c62-ade9-2227270a7c67

Load More…