Lettieri: Śląsk w zasadzie cały rok grał w strefie spadkowej

sports news

– Musimy trochę inaczej mentalnie podejść do tych spotkań – wyznał Gino Lettieri dla oficjalnego serwisu Korony Kielce.

Podopieczni włoskiego szkoleniowca rozpoczną zmagania w grupie spadkowej LOTTO Ekstraklasy konfrontacją ze Śląskiem Wrocław.

– Musimy pokazać, że jako drużyna jesteśmy w stanie z nimi rywalizować. Wyszliśmy z naszej strefy komfortu. Wszystko wydawało nam się przyjazne i spokojne do rozegrania – podkreślił opiekun Korony.

– Jesteśmy w grupie spadkowej. Śląsk w zasadzie cały rok grał w tej strefie. Skupiamy się na tym, żeby w najbliższych meczach zdobyć 3-4 punkty, po to, żeby spokojnie patrzeć na tył tabeli. Wtedy na pewno będziemy dawali więcej szans młodym zawodnikom – zaznaczył włoski szkoleniowiec.

– Dla kibiców najważniejsza jest gra w europejskich pucharach, a to nie do końca możliwe, bo nie pozwala nam na to do końca nasz stan kadrowy i budżet. Jesteśmy tu po to, aby stworzyć kilku młodych zawodników, mogących grać w przyszłym sezonie. A potem powoli zbliżać się do tego dużego celu. Mamy podobny poziom w kolejnym sezonie. Widać stabilizację, na więcej potrzebujemy czasu – podsumował Lettieri.

(za korona-kielce.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…