Makuszewski: Nikt nie wywiesił białej flagi

sports news

Pomocnik Lecha Poznań Maciej Makuszewski rwie się do gry z Jagiellonią w Białymstoku w ramach 31. kolejki LOTTO Ekstraklasy.

Obie drużyny spotkały się ze sobą na zakończenie rundy zasadniczej i wówczas „Kolejorz” uległ u siebie ekipie z Podlasia 0:2.

– Liga pokazuje, że w każdym momencie możemy odpalić i każdy zespół może do samego końca walczyć. Cały czas jesteśmy w grze o jak najlepsze miejsce. Nie jesteśmy absolutnie przez siebie skreśleni, bo doskonale sobie zdajemy sprawę, że w tej chwili wszyscy na nas postawili krzyżyk. Mamy w sobie energię, żeby wspólnie i godnie zakończyć ten sezon – wyznał Makuszewski dla oficjalnego serwisu Lecha.

– Każdy zawodnik jest gotowy na to, żeby dać z siebie wszystko. Obojętnie czy ktoś był miesiąc, trzy lata czy dziesięć lat to każdy chce zagrać te spotkania tak jakby miały one być ostatnimi w życiu. Nikt się nie poddał i nikt nie wywiesił białej flagi. Drużyna będzie walczyła do końca jak zawsze, a być może bardziej – podkreślił pomocnik „Kolejorza”.

– Nie ma co ukrywać, że miejsce nie jest adekwatne do tego w jakim jesteśmy klubie i jaką grę prezentujemy. Moją rolą i kolegów jest grać na bardzo dobrym poziomie i my potrafimy to robić. Ten sezon nie wyglądał dobrze i rozumiem rozgoryczenie kibiców. Każdy tutaj w Poznaniu jest przyzwyczajony do wysokich standardów i do wyników, które będą odzwierciedlały historię klubu – dodał Maciej Makuszewski.

(za lechpoznan.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.