Lewandowski zawodnikiem Wisły Płock

sports news

Mateusz Lewandowski został nowym zawodnikiem Wisły Płock. 21-latek podpisał umowę na dwa lata z możliwością przedłużenia jej o kolejne 12 miesięcy – poinformował klub.

Lewandowski ostatnie dwa lata spędził w grającym w Regionallidze Dynamie Berlin. W sezonie 2019/20 rozegrał 23 spotkania, w których zdobył 11 bramek. Od lipca 2020 roku był wolnym zawodnikiem.

– Bardzo się cieszę, że podpisałem kontrakt z Wisłą, to dla mnie wielka szansa i możliwość rozwoju. Na każdym treningu chcę dawać z siebie maksimum, by przekonać do siebie trenera. Na boisku preferuję twardą grę, lubię pojedynki siłowe z przeciwnikami. Wierzę, że wspólnie z kolegami z drużyny powalczymy o jak najlepsze wyniki dla Wisły już w przyszłym sezonie – powiedział Lewandowski chwilę po podpisaniu kontraktu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.