Liam Ridgewell wrócił z MLS do Anglii i będzie grał dla „Tygrysów”

sports news

Liam Ridgewell został nowym zawodnikiem Hull City. Doświadczony środkowy obrońca został sprowadzony na zasadzie wolnego transferu z Portland Timbers – poinformowały „Tygrysy” na swojej oficjalnej stronie internetowej.

34-latek przez ostatnie ponad cztery lata występował w amerykańskiej Major League Soccer. Wcześniej występował natomiast w Aston Villi, Birmingham City i West Bromwich Albion.

– Jestem zachwycony, że podpisałem tutaj kontrakt. Już od kilku dni trenuję tutaj razem z chłopakami – powiedział Ridgewell po parafowaniu umowy.

– Fajnie jest wrócić do angielskiej piłki i do Championship. Koledzy z drużyny ciepło mnie przyjęli i już nie mogę się doczekać, abyśmy razem zmierzali we właściwym kierunku. Do ostatniego weekendu drużyna miała dobrą serię. Ta grupa jest przygotowana do ciężkiej pracy jeden za drugiego. Mam nadzieję, że moje doświadczenie będzie mogło pomóc, abyśmy zrobili jeszcze postępy – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.