Celtic FC pozyskał dwóch młodych Amerykanów

sports news

Celtic FC pozyskał dwóch zawodników ze Stanów Zjednoczonych. Andrew Gutman i Manny Perez podpisali z klubem z Glasgow kontrakty do 30 czerwca 2022 roku – poinformowali mistrzowie Szkocji na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Manny Perez jest prawym obrońcą. 19-latek jest reprezentantem Stanów Zjednoczonych do lat 20-tu. – To ogromny zaszczyt, że trafiłem do Celtiku, jednego z największych piłkarskich klubów. Kiedy pojawiłem się w Glasgow od razu jasna była dla mnie skala, duch i profesjonalizm tego klubu – przyznał Manny Perez po parafowaniu umowy.

Natomiast Andrew Gutman to 22-letni środkowy defensor. – Kiedy dowiedziałem się, że Celtic FC chce mnie na stałe sprowadzić, to był to dla mnie wielki zaszczyt. Wiem, że Celtic to ogromna firma piłkarska. Mają niesamowitych kibiców i to jest klub, w którym mam nadzieję, że się rozwinę jako piłkarz – przyznał Gutman.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.