Liga Europy: Monaco zremisowało z Karabachem

AS Monaco zremisowało na wyjeździe 1:1 z Karabachem Agdam w spotkaniu czwartej kolejki fazy grupowej Ligi Europy. Dla gości był to dziewiąty mecz z rzędu bez porażki.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze. W 39. minucie spotkania na listę strzelców wpisał się Samuel Armenteros, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem, przelobował Danijela Subasicia. Wyrównał w 73. minucie gry Ivan Cavaleiro, który został nabity piłką przez interweniującego golkipera rywali.

W poprzednim meczu pomiędzy obiema drużynami 1:0 wygrał zespół z Księstwa Monaco. Jedynego gola dla drużyny z Ligue 1 zdobył wtedy Lacina Traore.

Po remisie AS Monaco jest na pierwszym miejscu w grupie J. Ma dwa punkty przewagi nad pozostałymi trzema drużynami.

Dzisiaj w grupie J odbędzie się jeszcze jeden mecz. Tottenham Hotspur na własnym stadionie podejmie Anderlecht Bruksela.