Liga rosyjska: CSKA Moskwa znów bez wygranej

Piłkarze CSKA Moskwa zremisowali na własnym stadionie w ramach 24. kolejki ligowej z FK Krasnodar 1:1 (1:0).

Tym samym goście, który na tym etapie rozgrywek zajmują z dorobkiem 48 punktów drugie miejsce, utrzymali czteropunktową przewagę nad podopiecznymi Leonida Slutsky’ego, który nie mogą wygrać meczu ligowego już od czterech kolejek.

Na prowadzenie gospodarzy tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę gospodarzy wyprowadził Pontus Wernbloom. Podopieczni Olega Kononowa do remisu doprowadzili na dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry. Na listę strzelców wpisał się Brazylijczyk Wanderson do Carmo.

Reprezentant Polski Artur Jędrzejczyk nie zagrał w tym spotkaniu z powodu kontuzji. 27-latek w bieżącym sezonie ligi rosyjskiej rozegrał 14 meczów.