Liga rosyjska: Zenit lepszy od drużyny Rybusa

Zenit Sankt-Petersburg wygrał na własnym boisku w meczu 3. kolejki rosyjskiej Premier Ligi z Terekiem Grozny 3:0. W barwach gości całe spotkanie rozegrał Maciej Rybus.

Kibice zgromadzeni na Stadionie Pietrowskim nie musieli długo czekać, żeby zobaczyć bramki. Siedem minut po pierwszym gwizdku sędziego na listę strzelców wpisał się Igor Smolnikov. Cztery minuty później następnego gola zdobył Oleg Szatow. Trzecie trafienie dla gospodarzy zaliczył Danny, który pokonał bramkarza Tereka w doliczonym czasie gry.

Zenit wygrał swoje trzecie spotkanie w tym sezonie i aktualnie jest liderem ligi rosyjskiej. Natomiast drużyna Macieja Rybusa do tej pory nie wygrała ani jednego meczu i z dwoma punktami na koncie zajmuje 12 miejsce.