Liga turecka: Drużyna Obraniaka zremisowała z mistrzem kraju

Caykur Rizespor zremisował na własnym stadionie z Galatasary’em Stambuł 1:1 w spotkaniu ostatniej kolejki ligi tureckiej. Polski pomocnik nie znalazł się w kadrze meczowej gospodarzy.

Gola dla drużyny z Rize strzelił w 52. minucie spotkania, Eren Albayrak. W 82. minucie gry, czerwoną kartę zobaczył obrońca zespołu ze Stambułu, Koray Guenter, a cztery minuty później Umut Bulut ustalił rezultat meczu na 1:1.

Galatasaray już wcześniej zapewnił sobie tytuł mistrza kraju. Prze ostatnią serią gier w lidze, miał pięć punktów przewagi nad Fenerbahce.

Rizespor zajmuje obecnie czternaste miejsce w tabeli. Jeżeli swój mecz wygra dzisiaj Sivasspor, to piłkarze Hikmeta Karamana spadną na piętnastą pozycję. Z ligi spadną Karabukspor, Kayseri Erciyesspor i Balikesirspor.