Liga turecka: Minimalne zwycięstwo Bursasporu

W meczu dziesiątej kolejki tureckiej Super Lig Bursaspor wygrał przed własną publicznością z Sivassporem 1:0. Jedyną bramkę w tym spotkaniu strzelił Isaac Cuenca.

Hiszpan wpisał się na listę strzelców w 77. minucie gry. Tym samym 24-letni skrzydłowy zdobył swoją pierwszą bramkę w obecnych rozgrywkach.

Dzięki wygranej, Bursaspor awansował na szóstą pozycję w ligowej tabeli. Podopieczni Ertugrula Saglama mają na swoim koncie 15 punktów, z kolei piłkarze Sivassporu wywalczyli do tej pory zaledwie sześć „oczek” i zajmują 16 lokatę.

W drugim dzisiejszym spotkaniu Kayserispor bezbramkowo zremisował na własnym stadionie z Rizesporem. W barwach przyjezdnych wystąpił Patryk Tuszyński, który przebywał na boisku do 79 minuty.