Lindbaeck: Będziemy dobrze się bawić

sports news

Antonio Lindbaeck wierzy, że tor w Zielonej Górze będzie mu sprzyjać w osiąganiu lepszych wyników w rozgrywkach PGE Ekstraligi.

Reprezentant Szwecji przeniósł się do Falubazu po kilku latach jazdy w Grudziądzu.

– Mamy naprawdę dobry zespół, więc będzie to ciekawy rok. To jeden z moich ulubionych torów w Polsce – wyznał Lindbaeck w rozmowie z serwisem Speedway Grand Prix.

– To dobry owal i myślę, że to mi bardzo pomoże. Jeśli masz domowy tor, który jest dla ciebie dobry, to wszystko znacznie ułatwia – podkreślił “Toninho”.

– Moi koledzy z zespołu są naprawdę mili i będziemy dobrze się bawić. Przenosiny do Zielonej Góry były dobrym ruchem – kontynuował zawodnik pochodzący z Brazylii.

– Klub jest bardzo profesjonalny i nie mogę się doczekać rozpoczęcia sezonu. Pragnę już, żeby to się zaczęło! – podsumował Lindbaeck.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.