Lindbaeck: Walczymy o czwórkę i powinno być dobrze

sports news

– Grudziądz to mój drugi dom – wyznał Antonio Lindbaeck w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.

Reprezentant Szwecji jest niezmiernie wdzięczny włodarzom klubu z Pomorza za wsparcie w trudnym momencie jego kariery.

– Bardzo mi pomogli, kiedy miałem gorsze chwile. To naprawdę fantastyczny klub. Pragnę zostać tam na wiele lat – zapewnia popularny „Toninho”.

– Miniony rok nieco nas zawiódł. Na nieszczęście tak czasem bywa. Teraz walczymy o czwórkę i nic więcej nie mogę powiedzieć – podkreślił Lindbaeck.

– Mój cel to pomóc zespołowi. Mamy różnych zawodników i powinno być dobrze – podsumował podopieczny Roberta Kempińskiego.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.