Jack Holder: Presja będzie spora, ale obronimy tytuł

sports news

– Muszę pokazać na co mnie stać, lecz jestem na to gotowy – wyznał Jack Holder dla oficjalnego serwisu Speedway Grand Prix.

Młodszy brat Chrisa jesienią dołączył do Poole Pirates. Australijczyk będzie nowym liderem aktualnych mistrzów Anglii, w składzie których znaleźli się również jego rodacy Brady Kurtz oraz Josh Grajczonek.

– Zawsze jestem gotowy na wyzwania. Byłem numerem dwa w Somerset, gdzie pierwsze skrzypce grał Jason Doyle. To całkiem miłe być numerem jeden w drużynie. Lecz jest to jedynie numer na plecach – podkreślił żużlowiec Get Well Toruń.

– Mamy naprawdę niezły zespół. To może nie najsilniejsza drużyna, lecz nie o to chodzi. Chodzi o toby czerpać radość z jazdy i jeśli zadbamy o więzi i klimat, to z pewnością będziemy wygrywać – stwierdził młodszy brat byłego czempiona globu.

– Mamy zawodników, którzy radzą sobie na różnych nawierzchniach. Mam nadzieję, że na koniec sezonu wjedziemy do fazy play-off. Ciążyć będzie na nas spora presja, lecz uważam, że obronimy tytuł – podsumował Jack Holder.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.