Lindbaeck docenia pracę trójki Polaków

sports news

– Wymieniłem niektóre osoby w moim zespole oraz mojego menedżera. To były zmiany na lepsze – wyznał Antonio Lindbaeck w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.

„Toninho” ujawnił nazwiska trzech Polaków, dzięki którym stał się skuteczniejszy na żużlowych torach Europy.

– W drugiej połowie minionego sezonu wszystko zaczęło się idealnie układać, a ja poczułem dobre wibracje. Oczywiście, gdy otaczasz się nieodpowiednimi ludźmi, którzy nie chcą robić tego, czego Ty sobie życzysz, jest niezwykle trudno skupić się na robocie. Ludzie, którzy dla Ciebie pracują, muszą być godni zaufania i robić to, co powinni – podkreślił reprezentant Szwecji.

– Nie miałem takich osób przy sobie i stąd moje problemy. Teraz posiadam naprawdę świetny zespół. Mam naprawdę dwóch znakomitych mechaników: Rajmunda Drzewieckiego oraz Marcina Moszczyńskiego oraz mojego menedżera Marcina Momota. Wykonują świetną robotę – pochwalił Polaków zawodnik MrGarden GKM Grudziądz.

– Mam również Johana Perssona w Szwecji, który całą zimę pracował nad moim ciałem i trenował ze mną. To jest rok, na który gorąco liczę. Pracowałem niezwykle ciężko tej zimy nad swoją kondycją, moi mechanicy wykonali świetną pracę przy sprzęcie. To będzie naprawdę dobry sezon – podsumował Lindbaeck.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.