Lindgren: Liczyliśmy na lepszy wynik

sports news

Reprezentacja Szwecji zajęła ostatecznie piąte miejsce w zawodach Speedway of Nations 2019, które odbyły się w rosyjskim Togliatti.


Fredrik Lindgren, Peter Ljung i Filip Hjelmland w niedzielę spisywali się znacznie lepiej niż w sobotę, ale ekipa „Trzech Koron” nie była w stanie przebić się na podium imprezy, która zastąpiła Drużynowy Puchar Świata.

– To były dwa ciężkie i gorące dni. Liczyliśmy na pewno na lepszy wynik – podkreślił Fredrik Lindgren w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.

– Moi mechanicy pracowali ciężko nad optymalnymi ustawieniami. Nie było nam z tym łatwo. To były dla nas wszystkich dwa bardzo trudne dni – dodał żużlowiec forBET Włókniarza Częstochowa.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB