Eliminacje LE: DAC Dunajska Streda lub Atromitos potencjalnymi rywalami Legii

sports news

Potencjalnym rywalem Legii w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Europy będzie DAC 1904 Dunajska Streda ze Słowacji lub grecki Atromitos Ateny. Losowanie par odbyło się w szwajcarskim Nyonie.

Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Pierwszy mecz odbędzie się 8 sierpnia w Warszawie. Rewanż zostanie natomiast rozegrany tydzień później, 15 sierpnia, na wyjeździe.

Wcześniej, w II rundzie eliminacji do Ligi Europy, wicemistrzowie Polski zmierzą się w dwumeczu z fińskim KuPS Kuopio. Pierwsze spotkania zaplanowano na 25 lipca. Rewanż odbędzie się 1 sierpnia.

(za legia.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB