Lindgren podpisał trzyletni kontrakt z “Lwami”

sports news

Fredrik Lindgren zamierza bronić przez kolejne trzy sezony barw częstochowskiej drużyny – poinformował forBET Włókniarz na swojej oficjalnej stronie.

Szwed dopełnił już wszelkich formalności i oficjalnie parafował długoletni kontrakt. Oznacza to, że Skandynaw pod Jasną Górą, podobnie jak Leon Madsen, startować będzie przynajmniej do końca 2022 roku.

Lindgren broni natomiast barw “Lwów” od sezonu 2018, który był dla niego wyjątkowo udany. W 2019 roku nieco spuścił z tonu, ale wciąż jest ważnym ogniwem zespołu prowadzonego przez Marka Cieślaka. Wyższą średnią biegową w ostatnim sezonie w biało-zielonych barwach wykręcił bowiem tylko Leon Madsen.

Uczestnik cyklu Grand Prix przygodę na polskich torach rozpoczynał od drużyny GKM-u Grudziądz. Później reprezentował Falubaz Zielona Góra, Unię Tarnów, Spartę Wrocław, Unię Leszno, Wybrzeże Gdańsk, Lokomotiv Daugavpils oraz ROW Rybnik, po czym przeniósł się do Częstochowy.

(za wlokniarz.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…