ŁKS przedłużył kontrakt z Adamem Ratajczykiem

sports news

Adam Ratajczyk przedłużył swój kontrakt z Łódzkim Klubem Sportowym. Nowa umowa pomocnika będzie obowiązywała do 30 czerwca 2022 roku – poinformował klub w oficjalnym komunikacie.

17-latek trafił do ŁKS-u latem 2018 roku ze Znicza Pruszków. W marcu tego roku zadebiutował w pierwszej drużynie, która grała wtedy jeszcze w 1. Lidze. Na boiskach ekstraklasy jeszcze się nie pojawił. Zagrał w tym sezonie natomiast przez osiem minut w meczu Pucharu Polski wygranym z Zagłębiem Sosnowiec 3:0.

– Przedłużenie umowy z ŁKS to dla mnie przede wszystkim wielki zaszczyt, bo mogę uczestniczyć w odbudowie jednej z piłkarskich legend. Traktuję to więc w kategoriach niezwykłego wyróżnienia i docenienia mojej ciężkiej pracy. Stanowi to dla mnie ponadto motywację do tego, by nadal się rozwijać i nigdy się nie poddawać – Ratajczak po parafowaniu umowy.

Podopieczni Kazimierza Moskala zamykają tabelę PKO Ekstraklasy ze zdobytymi siedmioma punktami w 11 meczach. W następnej kolejce zmierzą się na wyjeździe z Górnikiem Zabrze.

(za lkslodz.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Podcast #kasujemy

Reklama