Posada Ole Gunnara Solskjaera w Manchesterze United jest bezpieczna

sports news

Manchester United ma za sobą bardzo słaby początek sezonu w Premier League. Mimo tego, zarząd „Czerwonych Diabłów” podkreśla, że posada menedżera Ole Gunnara Solskjaera jest bezpieczna – donosi „The Times”.

Na Old Trafford do całej sytuacji podchodzą z dużym spokojem. Według klubowych źródeł, o których informuje brytyjski dziennik, działacze są zdeterminowani, aby pozwolić dalej pracować Norwegowi i mają wobec niego dużo cierpliwości.

Klub ma jednak przeprowadzić wzmocnienia w styczniowym okienku transferowym. Solskjaer ma otrzymać pieniądze na cztery zimowe transfery, a na szczycie jego listy życzeń znajduje się środkowy napastnik.

„Czerwone Diabły” zajmują 12. miejsce w tabeli ze zdobytymi dziewięcioma punktami w ośmiu kolejkach. Nad strefą spadkową mają dwa „oczka” przewagi, a do czołowej czwórki tracą ich pięć. W następnej kolejce podejmą liderujący z kompletem zwycięstw Liverpool FC.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.