LM: Porto wygrało z Chelsea

W spotkaniu drugiej kolejki Ligi Mistrzów FC Porto pokonało przed własną publicznością Chelsea Londyn 2:1.

Kibice zgromadzeni na Estadio do Dragao na pierwsze trafienie w tym meczu czekali do 39. minuty gry. Na listę strzelców wpisał się wówczas Andre, któremu asystował Yacine Brahimi. Tuż przed przerwą do wyrównania doprowadził Willian. Brazylijczyk popisał się fantastycznym uderzeniem z rzutu wolnego.

Siedem minut po wznowieniu gry w drugiej połowie gospodarze wyszli na prowadzenie. Bramkę strzelił Maicon, który wykorzystał dośrodkowanie Rubena Nevesa z narożnika boiska.

Nieco mniej emocji było w drugim spotkaniu grupy G. Dynamo Kijów wygrało na wyjeździe z Maccabi Tel-Aviv 2:0. Gole dla gości strzelili Andrij Jarmołenko oraz Junior Moraes.