Loew: Jest kilka reprezentacji, które są przed nami

sports news

Reprezentacja Niemiec jest już pewna awansu na Euro 2020. We wtorek na zakończenie eliminacji zagra u siebie z Irlandią Północną i zwycięstwo zapewni jej triumf w grupie C.

Niemcy wygrali sześć z siedmiu rozegranych spotkań. Strzelili w nich 24 gole. We wtorek zakończą eliminacje starciem z Irlandią Północną. – Uważam, że możemy być usatysfakcjonowani z tego roku – powiedział selekcjoner Joachim Loew na przedmeczowej konferencji prasowej.

– Odnosząc się do rozwoju jako całości, to z pewnością są reprezentacje, które są przed nami. Anglia, Hiszpania, Francja, Belgia, te drużyny przeszły wcześniej wielką transformację podczas ostatnich głównych turniejów – dodał.

– Poza tym, te reprezentacje grają w takich składach już trzy lub cztery lata. To samo dotyczy Holandii, która jest już ułożoną drużyną od trzech czy czterech lat. W naszym przypadku tak to nie wygląda, dlatego nie uważam nas za faworytów turnieju finałowego. Jedno jest pewne, zrobimy wszystko, aby dobrze się przygotować i osiągnąć na turnieju najwyższą formę – podkreślił.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.