Łogaczow: Nie żałuję decyzji, Rybnik ma atmosferę

sports news

– Z każdym okrążeniem jest coraz lepiej, a ja czuję się na motocyklu coraz pewniej – wyznał Siergiej Łogaczow w rozmowie z oficjalnym serwisem KS ROW Rybnik.

Rosjanin jesienią ubiegłego roku wzmocnił kadrę „Rekinów”, którzy mierzą w awans do PGE Ekstraligi.

– Wygrałem też w Rybniku kilka lat temu Nice Cup. Zawsze dobrze mi się tutaj startowało, dobrze jeździło, a to miejsce było dla mnie dość szczęśliwe. Mam nadzieję, że tak samo będzie w tym sezonie – podkreślił Łogaczow.

– Wszystko jest tutaj w Rybniku na wysokim poziomie. O co poproszę mam, panuje świetna atmosfera, absolutnie nie żałuję decyzji – zaznaczył Rosjanin.

– Już w czasie drugiego treningu mojego mogłem trenować jazdę spod taśmy. To dość szybko, ale wiem, że dzięki temu mogę jak najlepiej i jak najszybciej przygotować się do pierwszego meczu. Chciałbym jeździć jak najwięcej i wystąpić też w zaplanowanych sparingach – podsumował Łogaczow.

(za row.rybnik.com.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.