Lokomotiw Moskwa zamierza pozyskać Arkadiusza Recę

sports news

Lokomotiw Moskwa zamierza pozyskać z Atalanty Bergamo, polskiego obrońcę Arkadiusza Recę – poinformował rosyjski serwis Championat.

Zespół ze stolicy Moskwy czeka przebudowa, po tym jak nowym trenerem pierwszej drużyny został Marko Nikolić. Serb zastąpił na tym stanowisku Jurija Siomina.

Po zakończeniu sezonu, Lokomotiw na pewno opuszczą Anton Kochenkov, Jefferson Farfan, Boris Rotenberg i Joao Mario. Niepewna jest także przyszłość Macieja Rybusa, któremu w czerwcu kończy się kontrakt i to właśnie na jego pozycję, klub planuje pozyskać innego Polaka.

Według Championatu, Lokomotiw zamierza pozyskać do linii obrony Arkadiusza Recę. Polak był w tym sezonie wypożyczony z Atalanty do Spal, gdzie zagrał w 19 meczach. Serwis Transfermarkt wycenił Recę na 2.4 miliona euro.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.