Los Angeles Clippers – Dallas Mavericks – Typ, kurs, analiza

Typy na dziś
Typy na dziś - Singiel dnia

Los Angeles Clippers – Dallas Mavericks. Typy bukmacherskie do Singla, na wtorek 25. dzień sierpnia, wybraliśmy z NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Tak naprawdę nie ma dziś czego grać z piłkarskiej oferty bukmacherów, dlatego udajemy się ponownie do Orlando, na Florydę.

Stawiamy dodatni handicap +6.5 pkt na Dallas Mavericks, którzy zmierzą się w piątym meczu Playoffs z Los Angeles Clippers. Stan rywalizacji do czterech wygranych, wynosi 2:2.

Chyba mało kto się spodziewał, że Mavs postawią się graczom z Kalifornii. My liczymy dalej na zaciętą serię. Może dziś Clippers wygrają, ale nie sądzimy, aby była to łatwe i wysokie zwycięstwo. Uważamy, że zespół z Teksasu powalczy o korzystny wynik, który powinien rozstrzygnąć się w ostatnich sekundach pojedynku.

Los Angeles Clippers – Dallas Mavericks, typ: Dallas +6.5 pkt. , kurs: 1.87.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”