Los Angeles Lakers chcą sprowadzić Leonarda i Buttlera

sports news

Latem może dojść do wielu istotnych zmian w drużynach NBA. Kilku czołowych zawodników będzie mogło bowiem zmienić klub, bo będą wolnymi agentami. Na duże wzmocnienia liczą przede wszystkim Los Angeles Lakers.

Niedawno z Jeziorowcami pożegnał się Magic Johnson. Spekuluje się, że uczynił to dlatego, iż nie był w stanie przekonać czołowych zawodników, aby przed kolejnym sezonem dołączyli do Jeziorowców.

Brian Windhorst, dziennikarz ESPN, donosi, że sprawy w swoje ręce wziął LeBron James. Lider Lakers już jest od pewnego czasu w kontakcie z Kawhim Leonardem i Jimmy Butlerem. Ten pierwszy cały czas walczy z Toronto Raptors o awans do finałów NBA. W finale Wschodu ekipa z Kanady prowadzi w serii do czterech zwycięstw 3-2 z Milwuakee Bucks. Natomiast ten drugi odpadł z Philadelphia 76ers w półfinale Konferencji Wschodniej.

Los Angeles Lakers rozgrywki 2018/19 zakończyli na 10. pozycji w Konferencji Zachodniej. Zanotowali 37 zwycięstw i doznali 45 porażek.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.