LOTTO Ekstraklasa: 30. kolejka z systemem VAR w Gdyni, Krakowie, Warszawie i Sosnowcu

sports news

Polski Związek Piłki Nożnej zabezpieczy system wideo weryfikacji VAR na czterech meczach 30. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy.

Kryterium wyboru, jak podkreślił na Twitterze prezes Zbigniew Boniek, spełniały spotkania mogące decydować o spadku lub mistrzostwie Polski.

VAR będzie obecny w Gdyni, gdzie Arka zagra z Miedzią Legnica, w Krakowie, gdzie Cracovia podejmie Lechię Gdańsk, w Warszawie, gdzie Legia zmierzy się z Pogonią Szczecin oraz w Sosnowcu, gdzie miejscowe Zagłębie będzie gościć Wisłę Płock.

Wszystkie spotkania 30. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy zaplanowano w najbliższą sobotę 13 kwietnia na godzinę 18:00.

(za laczynaspilka.pl i twitter.com/BoniekZibi)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.