Skórnicki: Warto bić głośno zawodnikom brawo

sports news

Trener Stelmet Falubazu Zielona Góra Adam Skórnicki nie ukrywał satysfakcji po rozbiciu Get Well Toruń 53:37 podczas inauguracyjnej kolejki PGE Ekstraligi.

– Jestem bardzo zadowolony z tego wyniku. Można nawet powiedzieć, że jestem zaskoczony na plus. Spodziewałem się troszeczkę gorszego początku i tego, że w połowie zawodów będzie ciut lepiej – przyznał Skórnicki dla oficjalnego serwisu siedmiokrotnych mistrzów Polski.

– Myślałem także, że biegi nominowane będą bardziej zacięte. Wyszło jednak inaczej, ale oczywiście nie narzekamy – podkreślił opiekun ekipy z Grodu Bachusa.

– Nie było to jednak łatwe zadanie i warto bić głośno zawodnikom brawo. Przez zimę zmieniły się warunki torowe i chłopaki nie mieli łatwo z dopasowaniem sprzętu. Cieszę się więc, że udało się wszystko dopasować. Być może nie jest on jeszcze taki, jak byśmy chcieli, ale spisuje się w miarę porównywalnie, a to też ważna rzecz – dodał Skórnicki.

(za falubaz.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.