LOTTO Ekstraklasa: Błaszczykowski piłkarzem marca

sports news

Jakub Błaszczykowski został wybrany najlepszym piłkarzem w marcu na boiskach LOTTO Ekstraklasy – poinformowano na oficjalnej stronie rozgrywek.

Pod uwagę przy wyborze piłkarza marca brano osiągnięcia z 24., 25., 26. i 27. kolejce. Wisła Kraków wygrała w tym czasie trzy spotkania, a spory udział w tych sukcesach miał Jakub Błaszczykowski. Skrzydłowy strzelił trzy gole i zaliczył jedną asystę.

Reprezentant Polski otrzymał od kapitanów drużyn LOTTO Ekstraklasy pięć głosów. Wyprzedził Airama Cabrerę (trzy głosy) oraz klubowego kolegę Krzysztofa Drzazgę i Carlitosa z Legii Warszawa (obaj po dwa głosy).

Błaszczykowski jest trzecim graczem „Białej Gwiazdy” wyróżnionym tytułem piłkarza miesiąca w tym sezonie. Wcześniej nagrodę otrzymali Zdenek Ondrasek i Jesus Imaz.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.